Kryptokopanie.pl

KIM JESTEŚMY?


Pomysł na kopanie kryptowalut zrodził się 2016 roku, a realizowaliśmy go wraz z wielką hossą na giełdzie kryptowalut. Najpierw zajmowaliśmy się tradingiem i lokowaniem naszych środków w długoterminowe projekty, dzięki czemu pojawiły się kolejne możliwości rozwoju naszego projektu.

Wspólnie uznaliśmy, że wdrożymy do naszych działań również mining. Początkowo kopaliśmy tylko trzema koparkami, a dziś posiadamy ich już więcej. Postawiliśmy głównie na koparki Antminer firmy Bitmain, ponieważ posiadają dużą mocą obliczeniową.

Zobacz nasze produkty!

Przejdź do sklepu

Sklep

Power Team


Sales Manager/ Co-Founder

Development Analyst/ Co-Founder

Sales Manager/ Co-Founder

Dzięki naszym kompetencjom, doświadczeniu i technologii odpowiadamy lepiej na potrzeby naszych Klientów. Rozmawiamy o posiadanej wiedzy z zakresu kryptowalut, jak również rozumiemy obawy przed zakupem sprzętu.

Sprzedajemy sprzęt do kopania kryptowalut oraz zajmujemy się kolokacją w jednej z naszych serwerowni. Tworzymy też nowe miejsca z profesjonalnym sprzętem, aby spełnić potrzeby kolokacji dla nowych Klientów. Dodatkowo prowadzimy szkolenia z zakresu kryptowalut oraz technologii blockchain.

Nasze biuro znajduję się w Krakowie przy ulicy Stoczniowców 3.
Zapraszamy Cię na spotkanie z nami, aby porozmawiać o rozwiązaniu dopasowanym do Twoich potrzeb.