Kryptokopanie.pl

KIM JESTEŚMY?


Pomysł na kopanie kryptowalut zrodził się 2016 roku, a realizowaliśmy go wraz z wielką hossą na giełdzie kryptowalut. Najpierw zajmowaliśmy się tradingiem i lokowaniem naszych środków w długoterminowe projekty, dzięki czemu pojawiły się kolejne możliwości rozwoju naszego projektu.

Wspólnie uznaliśmy, że wdrożymy do naszych działań również mining. Początkowo kopaliśmy tylko trzema koparkami, a dziś posiadamy ich już więcej. Postawiliśmy głównie na koparki Antminer firmy Bitmain, ponieważ posiadają dużą mocą obliczeniową.

Zobacz nasze produkty!

Przejdź do sklepu

Sklep

Power Team


Jakub Galos

Jakub Galos

Sales Manager/ Co-Founder
Grzegorz Grochowski

Grzegorz Grochowski

Development Analyst/ Co-Founder
Tomasz Jawor

Tomasz Jawor

Sales Manager/ Co-Founder

Dzięki naszym kompetencjom, doświadczeniu i technologii odpowiadamy lepiej na potrzeby naszych Klientów. Rozmawiamy o posiadanej wiedzy z zakresu kryptowalut, jak również rozumiemy obawy przed zakupem sprzętu.

Sprzedajemy sprzęt do kopania kryptowalut oraz zajmujemy się kolokacją w jednej z naszych serwerowni. Tworzymy też nowe miejsca z profesjonalnym sprzętem, aby spełnić potrzeby kolokacji dla nowych Klientów. Dodatkowo prowadzimy szkolenia z zakresu kryptowalut oraz technologii blockchain.

Nasze biuro znajduję się w Krakowie przy ulicy Stoczniowców 3.
Zapraszamy Cię na spotkanie z nami, aby porozmawiać o rozwiązaniu dopasowanym do Twoich potrzeb.